Tom Clancy's Rainbow Six: Siege incelemesi

Celal Efe

Editör
Editör
Bugün sizlerle ilk incelemem olan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyunu ile karşınızdayım.
Biliyorum çoğunuz Rainbow'u oynamışsınızdır oynamamışsanız da bir ki videoda denk gelmişsinizdir. Rainbow'un asıl mantığı Atak ve Defans olan iki takım birbirleri ile Rehine,Bomba,Bölge Temizliği modları çerçevesinde Dereceli ve Basit oyun karşılaşmalarını size sunuyor.
Ekli dosyayı görüntüle 44
Oynanışa gelirsek oyunun yıllık sezonları var her yıl 4 sezon 8 Operatör gelir. Oyuna yabancı olanların Operatör ne karakter desene dediklerini duyar gibiyim çok takılmayın İngilizce'de de böyle geçiyor her neyse operatörler farklı ülkelerden olmak üzere o ülkenin en iyi ekip veya özel timi oyuna ekleniyor kız erkek fark etmeksizin şu an 2019'da gelecek olan yeni sezonların birinde Türk askerlerinin olacağı söyleniyor fakat daha hiçbir kesinliği yok. Operatörlerin kendine özel yetenekleri var bu yetenekler bazen kendi takım arkadaşları için iyi olabilirken düşmanlar için kötü ve ya tam tersi kendi için kötü düşman için iyi olabiliyor. Şu an gördüğünüz fotoğrafta 8/8/2018 tarihindeki güncel operatörler.
İleriki yazılarımda tek tek operatör detaylarını vereceğim takipte kalın.
oRNXHRD.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

rtakak

Moderatör
Moderatör
Eline sağlık, ben hiç videosunu bile izlememiştim :)

Mekanikleri PS4 için uygun mu sence?
Bir ara almayı düşünüyordum da :)

rtakak

Moderatör
Moderatör
Belki alabilirim ama yaz dönemi bitmek üzere.
Okul zamanı yoğun olduğumdan PS Plus almıyorum ve bu oyunda bunu almadan oynayamıyoruz galiba :(

Üst Alt